Grand Prix Racing Online Fórum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Ignorar este tópico Adicionar este tópico à lista de tópicos vigiados
Página « 1 2 3 ... 115 116 [117 Ir rapidamente para a página:
Autor Tópico: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 respostas
George Togas
(Grupo Pro - 19)



Mensagens: 1634
  País:
Grécia 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (2)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #3481 colocada 10 Abr 2023, 11:39:05 Citar 
Καλή Μεγάλη εβδομάδα!

Το τελευταίο διάστημα εχω αναλάβει τη μετάφραση στα ελληνικά για τα κείμενα του παιχνιδιού.
Αν παρατηρήσετε ότι κάπου χρειάζονται διορθώσεις, μπορείτε να μου στέλνετε ένα μήνυμα να το φτιάχνω. Έχω δει κι εγώ στο παρελθόν κάποια λαθάκια,είτε ορθογραφικά είτε με λίγο περίεργες εκφράσεις που δεν συμβαδίζουν με την καθημερινή μας γλώσσα.
Όλοι μαζί μπορούμε να τα φτιάξουμε αυτά.

Ευχαριστώ!
Nick Glf
(Grupo Rookie - 8)


Mensagens: 10
  País:
Grécia 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (1)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #3482 colocada 23 Dez 2023, 23:27:17 Citar 
Έχω 5-6 αγώνες που μπήκα να το δοκιμάσω και μου αρέσει οπότε θα.. κάτσω :)
Ioannis Kalogirou
(Grupo Amateur - 33)



Mensagens: 1008
  País:
Grécia 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (1)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #3483 colocada 6 Mar 2024, 23:41:37 Citar 
Χαιρετω Οσους τρεχουν με την Ελληνικη Σημαια.!!!
...θελω να ρωτησω Ποιοι απο Εσας Εισαστε σε Σεζον Ανοδου διοτι εδω και πολλες σεζον δεν μπορουμε να σημπληρωσουμε σοβαρη Ομαδα στο Κυπελλο του Τζασπερ...
:)

Kouniazis Mike
(Grupo Rookie - 146)



Mensagens: 7
  País:
Grécia 
Certificado: 
Gostar desta mensagem (2)   Não gostar desta mensagem (0)
Mensagem antiga #3484 colocada 7 Mar 2024, 01:55:22 Citar 
Χαίρετε! Εγώ είμαι νέος στο παιχνίδι, αλλά σκοπεύω να ασχοληθώ ζεστά με αυτό. Άλλωστε δεν συνηθίζω να παρατάω παιχνίδια διαχείρισης που ξεκινώ, χωρίς προηγουμένως να γνωρίσω σε βάθος την μηχανική τους. Πιστεύω ότι από την επόμενη σεζόν θα έχω κάνει τα βήματα κατανόησης, που θα μου επιτρέψουν να σταθώ με αξιοπρέπεια στις απαιτήσεις σας.
Página « 1 2 3 ... 115 116 [117 Ir rapidamente para a página:
Grand Prix Racing Online Fórum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Ignorar este tópico Adicionar este tópico à lista de tópicos vigiados

Responder a este tópico