Statistika

Statistika najboljih izvedbi
Timske statistike
Igračke aktivne statistike
Statistika Foruma
Nacionalna statistika
Ostale statistike
Statistika postignuća
Statistika osoblja
GPRO Pretplatnička statistika

Rang lista sezone sa jednom velikom utrkom

Odaberite klase:

 
Stranica [12 3 ... 75 76 77 » Brzo idi na stranicu:
# Gume Ime i prezime Nac Grupa Ukupno vrijeme sezone
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Bert Huylebroeck Elite 7:54:03.785s
2. Bridgerock Mihail Morozov Elite + 0:02:11.240s
3. Hancock Rafal Celejewski Elite + 0:03:57.489s
4. Hancock George Slater1 Elite + 0:05:04.815s
5. Hancock Rimantas Sagatas3 Elite + 0:05:55.545s
6. Hancock Kristijan Mihovic Elite + 0:05:57.929s
7. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:06:31.092s
8. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:06:36.547s
9. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:07:43.913s
10. Bridgerock Eduard Gindullin Elite + 0:08:31.331s
11. Hancock Brad Marshall1 Elite + 0:08:55.060s
12. Hancock Miel Soeterbroek Elite + 0:09:42.940s
13. Hancock Frederik Broux Elite + 0:10:09.184s
14. Hancock Aigars Vitolins Elite + 0:10:11.813s
15. Badyear Michel Vandecatelle Elite + 0:10:35.110s
16. Badyear Juan Diego Milán Master - 4 + 0:11:09.287s
17. Badyear Julio Asencio Elite + 0:11:20.528s
18. Contimental Pieterjan Staessen Elite + 0:11:24.705s
19. Hancock Raimonds Urtāns Elite + 0:11:57.159s
20. Badyear Tony Cullen Elite + 0:12:07.907s
21. Contimental Branislav Mihic Elite + 0:12:27.223s
22. Dunnolop Mikael Brostrom Master - 1 + 0:12:32.112s
23. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:12:32.320s
24. Badyear Simone Scarpa Master - 2 + 0:12:40.069s
25. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 0:12:52.927s
26. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 5 + 0:13:32.830s
27. Hancock Vladimir Valis Elite + 0:13:36.714s
28. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:14:02.841s
29. Contimental Bruno Caseiro Elite + 0:14:18.638s
30. Contimental Artur Terezan Elite + 0:14:25.413s
31. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 5 + 0:14:26.445s
32. Hancock Jasper Coosemans1 Elite + 0:14:36.547s
33. Badyear Rumen Atanasov Master - 5 + 0:14:41.811s
34. Yokomama Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:14:50.232s
35. Badyear Mehdi El Fathy Master - 2 + 0:14:58.405s
36. Badyear Jenne Breugelmans Master - 5 + 0:15:17.244s
37. Badyear Mateusz Włodarczyk Elite + 0:15:19.831s
38. Badyear Stanislav Frolov Master - 3 + 0:15:37.908s
39. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:15:41.776s
40. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:15:47.580s
41. Badyear Dmitrij Soldatenkov Pro - 20 + 0:15:52.974s
42. Yokomama Benedetto Campobello Master - 2 + 0:16:14.522s
43. Badyear Joan Centellas Master - 2 + 0:16:18.890s
44. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:16:19.202s
45. Hancock Olivier Baptista Elite + 0:16:19.719s
46. Yokomama James Berriman Master - 5 + 0:16:35.675s
47. Yokomama Ioannis Dimitroglou4 Master - 3 + 0:16:44.327s
48. Yokomama Tan S Lake Master - 2 + 0:16:47.881s
49. Yokomama Giovanni Orecchioni Master - 4 + 0:16:50.542s
50. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:16:59.202s
51. Badyear Felipe Aguiar Master - 4 + 0:17:00.387s
52. Dunnolop Sandro Benghi Elite + 0:17:01.598s
53. Contimental Michal Szopinski Elite + 0:17:04.929s
54. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:17:06.338s
55. Yokomama Dani Fekete Master - 1 + 0:17:07.005s
56. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:17:07.534s
57. Dunnolop Marco Triulzi Master - 3 + 0:17:10.194s
58. Yokomama Rogerio Mandler Master - 4 + 0:17:10.419s
59. Yokomama Raul Souza Master - 3 + 0:17:22.112s
60. Dunnolop Svetlana Shapovalova Master - 1 + 0:17:32.294s
61. Badyear Bernard Bontjer Master - 1 + 0:17:32.850s
62. Avonn Gabriele Tumminello Master - 4 + 0:17:35.685s
63. Yokomama Lee Harding Master - 3 + 0:17:36.180s
64. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:17:45.443s
65. Yokomama Vinicio Souza Master - 4 + 0:18:03.138s
66. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:18:05.131s
67. Hancock Gyuri Székely Pro - 11 + 0:18:06.106s
68. Yokomama Pablo Fernandez1 Master - 3 + 0:18:07.936s
69. Badyear Daniel Comalada Pro - 1 + 0:18:10.377s
70. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:18:10.990s
71. Yokomama Aleksandar Tot Master - 5 + 0:18:11.929s
72. Dunnolop Dmitry Shevel Master - 4 + 0:18:15.922s
73. Yokomama Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:18:26.485s
74. Badyear Andreas Andreou Master - 3 + 0:18:27.366s
75. Yokomama Olivier Portal Master - 1 + 0:18:32.945s
76. Badyear Ivan Silva Master - 5 + 0:18:36.300s
77. Yokomama David Vidović Master - 5 + 0:18:40.637s
78. Yokomama José Abi Jaudi Master - 4 + 0:18:51.012s
79. Yokomama Paulo Silva Master - 2 + 0:18:53.320s
80. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:18:57.098s
81. Hancock Stefan Gommans Master - 2 + 0:19:00.163s
82. Badyear Lazar Petkovic Master - 1 + 0:19:02.265s
83. Badyear Herve Imbert Master - 1 + 0:19:14.048s
84. Badyear Ayman Daher Master - 3 + 0:19:18.893s
85. Yokomama Luca Molendi Master - 1 + 0:19:24.090s
86. Yokomama Jesus Fernandez Master - 2 + 0:19:31.729s
87. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:19:32.178s
88. Yokomama Brice Meyer Pro - 16 + 0:19:32.798s
89. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 0:19:34.142s
90. Badyear Roberto Schumacher Master - 1 + 0:19:35.434s
91. Dunnolop Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:19:41.759s
92. Badyear Javier Caceres Master - 5 + 0:19:48.002s
93. Badyear Francisco Merte Master - 1 + 0:19:48.500s
94. Yokomama Ilia Lilov Master - 1 + 0:19:52.742s
95. Dunnolop Yiánnis Gripáris Master - 3 + 0:19:57.769s
96. Yokomama David Rolleston1 Master - 3 + 0:19:59.896s
97. Yokomama David Lopes Pro - 20 + 0:20:04.022s
98. Dunnolop Fabricio Ramos Master - 5 + 0:20:05.509s
99. Badyear Katerina Kakni Master - 1 + 0:20:13.297s
100. Badyear George Alexandru Pro - 25 + 0:20:17.476s
Stranica [12 3 ... 75 76 77 » Brzo idi na stranicu: