Pagina « 1 2 3 ... 1709 [17101711 ... 2376 2377 2378 » Ga naar pagina:
Auteur Onderwerp: Magyar Nyelvű Fórum 71333 antwoorden
Imre Antos
(Groep Amateur - 46)


Berichten: 239
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51241 geplaatst Feb 25 2014, 22:56:05 Quote 
Érdekes időjárás lesz az Ovalon!
Lajos Veres
(Groep Rookie - 369)


Berichten: 668
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51242 geplaatst Feb 26 2014, 07:11:44 Quote 
Quote ( Dávid Guti @ February 25th 2014,21:18:09 )

Khmm...

Ez az időjárás előrejelzés elég jól sikerült... Boldog pillanatokat szerez nekem! Ahogy elnézem, elég sokaknak...


Nekem nem jött be a 3 kiállásos taktikám, jó eséllyel azért, mert nem a 34, 35, 41. körökben kellett volna ehhez kiállni. :)

A jelentősen biztonságira tervezett boxtaktikám is kevés volt ehhez a 40 kör esőhöz, ezért volt a első kiállásom, ráadásul az első helyről. A következő körben lesújtott randomisten és adott nekem egy 40 mp-es plusz kiállást, majd 5 kör múlva elállt az eső...
Egy utolsó körös duplaelőzéssel így is sikerült pontot szerezni, de a riválisok a dobogóra álltak mind, mert a kimagasló listavezető meg száraz gumin rajtolt és tett meg 14 kört, így sokat vesztettem az előnyömből az 5-6. helyezettekhez képest.

Ezek után mire számítsunk az esős oválon?
Laszlo Birkas
(Groep Amateur - 91)



Berichten: 93
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51243 geplaatst Feb 26 2014, 07:17:58 Quote 
Én várom, jó kis füstölős futam lesz :)
Laszlo Kupcsik
(Groep Pro - 5)


Berichten: 999
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51244 geplaatst Feb 26 2014, 07:38:38 Quote 
Quote ( Imre Antos @ February 25th 2014,22:56:05 )

Érdekes időjárás lesz az Ovalon!

Hja, érdekes. Mondjuk keveseknek fog számítani. A játék készítői ugyanis nagyon élethűen modellezték a motorkopást :) Aki először fut itt versenyt, az nézzen utána ;)
István Vidoven
(Groep Rookie - 11)



Berichten: 6
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51245 geplaatst Feb 26 2014, 18:51:13 Quote 
Üdv mindenkinek.
Azzal kapcsolatban tudtok nekem infót adni, hogy nagyon magas üzemanyag fogyasztás az kb. mennyi benzinfelhasználást kilóméterenként? Ha jól számolom akkor közepesen ez kb 0,88 liter/ km. A többiről tudtok valami infót adni?
Köszi előre is választ.
Jó versenyzést mindenkinek.
László Szarka
(Groep Pro - 3)



Berichten: 3487
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51246 geplaatst Feb 26 2014, 18:54:09 Quote 
Gyorsan törölni kellene a számokat!
Nem lehet ilyen adatot kiírni a fórumra.
István Vidoven
(Groep Rookie - 11)



Berichten: 6
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (4)
Oud bericht #51247 geplaatst Feb 26 2014, 19:42:51 Quote 
Egyrészt nem tudom törölni, másrészt nem azért van egy fórum, hogy ilyesmit megvitassanak egymással a managerek?
Ha ez nem így van akkor Mea Culpa. De ez esetben nagyon maradiak az üzemeltetők!!!
Imre Antos
(Groep Amateur - 46)


Berichten: 239
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51248 geplaatst Feb 26 2014, 19:58:28 Quote 
9.1 Fórumok

Bárki, aki regisztrál (és azt az adminok elfogadják) jogosult a fórumok használatára. A hivatalos nyelv az angol, egyéb nyelveket csak a nemzeti fórumokon lehet használni. A fórumozás szabályai: Tilos sértő, goromba kifejezéseket használni. Tilos más managereket sértegetni. Tilos vallási vagy politikai tartalmú kijelentéseket tenni. Tilos az illegális (nem jogtiszta) szoftverekkel kapcsolatos bármilyen eszmecsere folytatása. Tilos bármilyen reklám (kivétel, ha az adminok engedélyezik). Tilos bármilyen külső oldalra mutató link elhelyezése a fórumoldalakon. Tilos részletes információkat kiadni a játékról (beállítások, taktika, stb.). A moderátorok döntése végleges!
István Vidoven
(Groep Rookie - 11)



Berichten: 6
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51249 geplaatst Feb 26 2014, 20:15:24 Quote 
Akkor nyugodt vagyok. A fent említett dolog nem függ össze semmivel sem szerintem. Ez egy általános kérdés a játékkal kapcsolatban.
Na jó lehet ők nem így fogják fel. Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni.
Köszönöm szépen az értékes válaszokat.
Üdv: István
Zsolt Varga
(Groep Amateur - 31)



Berichten: 1022
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51250 geplaatst Feb 26 2014, 21:07:17 (laatst aangepast Feb 26 2014, 21:11:56 door Zsolt Varga) Quote 
Quote ( István Vidoven @ February 26th 2014,20:15:24 )

Akkor nyugodt vagyok. A fent említett dolog nem függ össze semmivel sem szerintem.

A rossz hir, hogy a kerdesed pontosan a "Tilos részletes információkat kiadni a játékról (beállítások, taktika, stb.)." kategoria. Ugyhogy kokret tanacsokat itt ne varj, ill. sehol ami nyilvanos gpro forum.
A masik miert nehez konkret valaszt adni erre a kerdesre, mert a fogyasztas mindig egy "csomag" erdmenye es ez szinte mindekinel mas-mas.
Csak hogy nehany meghatarozo faktort emlitsek, a palyatipus adott, pilota, auto (alkatresszintek), hasznalt riziko, idojaras, paratartalom es meg sorolhatnam. De oszinten azert otvehat versennyel a hatad mogott, ennek valamilyen szinten mar nyilvanvalonak kene lennie....
Mivel latom ujrakezdo vagy, esetleg nincsenek meg a regi adataid, ok, de csapattag vagy, ebben a kerdesben meg pont a csapatodnak kene tudnia valaminfele valaszt adni a belso "csatornakon".
Laszlo Kupcsik
(Groep Pro - 5)


Berichten: 999
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51251 geplaatst Feb 26 2014, 21:24:35 Quote 
Az már jó, ha kilométerre számolod a fogyást. A tesztpálya alacsony fogyasztású. Szóval egy egységgel kisebb fogyasztású, mint a közepes. A nagyon magas meg két egységgel magasabb, mint a közepes. Na ebből kéne valamit összerakni :) Azért kis biztonsági tartalékot mindig hagyjál rajta, mert inkább később állj ki, mint legyen +1 boxod. De amúgy idén már sokféle fogyasztású pálya volt, ha mindegyikre kiszámolod, abból lehet szabályszerűségeket keresni.
Laszlo Kupcsik
(Groep Pro - 5)


Berichten: 999
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51252 geplaatst Feb 26 2014, 22:12:39 (laatst aangepast Feb 26 2014, 22:13:55 door Laszlo Kupcsik) Quote 
Szóltak, hogy a teszten és versenyen a fogyás nem mindig egyforma. Bár nekem azért nagyon hasonló szokott lenni. Szóval mea culpa, akkor csak az előző versenyadatokra hagyatkozhatsz. Azért az se rossz ;)
István Vidoven
(Groep Rookie - 11)



Berichten: 6
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51253 geplaatst Feb 27 2014, 10:45:05 Quote 
A helyzet az, hogy a régi adatok nem állnak rendelkezésemre. Az elmúlt versenyek pedig arra voltak jók, hogy kicsit szórakozzak valamivel unalmas perceimben. MOST KEZDENÉK PICIT JOBBAN FOGLALKOZNI A DOLOGGAL, de mivel nem vagyok támogató (és nem is akarok azzá válni) emiatt nem férek hozzá a régebbi dolgokhoz. De lehet hogy ebben is tévedek és valahol meg tudom tekinteni őket. Laszlo Kupcsik neked köszönöm sz együttérzést, te legalább próbálsz segíteni és lelkesíteni nem pedig egyből ledorongolsz.
Zsolt Varga neked is köszi a csapattal kapcsolatos lehetőséget, remélem tudok vele élni.
Jó versenyzést mindenkinek!!!
Üdv: István
Antal Lakatos
(Groep Amateur - 59)



Berichten: 115
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51254 geplaatst Feb 27 2014, 10:54:34 Quote 
Szia István!

Adatgyűjtésre a GPRO Organisert ajánlom. Hasznos program.
Gergely Kondár
(Groep Pro - 20)



bericht mod
Berichten: 1382
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51255 geplaatst Feb 27 2014, 11:37:43 Quote 
Quote ( Antal Lakatos @ February 27th 2014,10:54:34 )

Adatgyűjtésre a GPRO Organisert ajánlom. Hasznos program.

Egyetértek. Bővebb infót itt találsz:
/gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=2376

http://mbjerg.dk/gpro
Imre Antos
(Groep Amateur - 46)


Berichten: 239
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51256 geplaatst Feb 27 2014, 13:17:27 Quote 
István, szerintem a csapatod is tud segíteni, ők is tudnak értékes adatokat adni neked. Amennyiben nem segítenek neked, mindenképp válts, bár ezt nem feltételezem róluk! Nem rossz csapatban vagy, használd ki, hogy hozzájuk csatlakoztál!
Zsolt Schábel
(Groep Rookie - 373)


Berichten: 26
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51257 geplaatst Feb 27 2014, 16:29:42 Quote 
Sziasztok.Vásároltam a Zong-on keresztül támogytói kreditet.Nem továbbitották a GPRO számára.Nem tudom,hogy ezzel ki foglalkozik a GPRO-n belül.Illetve rajtam kívül érdekel ez valakit?
Attila Gyurcsek
(Groep Pro - 24)



Berichten: 714
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51258 geplaatst Feb 27 2014, 16:41:52 (laatst aangepast Feb 27 2014, 16:42:43 door Attila Gyurcsek) Quote 
Quote ( Zsolt Schábel @ February 27th 2014,16:29:42 )

Sziasztok.Vásároltam a Zong-on keresztül támogytói kreditet.Nem továbbitották a GPRO számára.Nem tudom,hogy ezzel ki foglalkozik a GPRO-n belül.Illetve rajtam kívül érdekel ez valakit?


Ott van a támogatói oldal alján az e-mail cím, ahova kérdés, vagy probléma esetén írnod kell: supportgpro.net

Gondolom angolul. :) Ha nem tudsz angolul, szerintem vannak páran, akik szívesen segítenek neked a fordításban. :)
Zsolt Schábel
(Groep Rookie - 373)


Berichten: 26
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51259 geplaatst Feb 27 2014, 17:45:25 Quote 
Köszönöm,örülök,hogy páran segítenek.:)főleg szívesen.Ennyi Nekem elég is:)
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11903
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51260 geplaatst Feb 27 2014, 22:54:26 (laatst aangepast Feb 27 2014, 23:02:48 door Tibor Szuromi) Quote 
Nagyon érdekes, hogy itt olvasok idézeteket a GPRO magyar nyelvű szabályzatából, ami már régen lejárt; vagyis érvénytelen.

/hu/GPRORules.asp

Grand Prix Racing Online - Szabályzat
Utolsó frissítés: Okt 16 2013, 21:39:30 (Lejárt!)

Gondolom, hogy a hivatalos verzió

/gb/GPRORules.asp

Grand Prix Racing Online - Game rules
Last updated: Jan 30th 2014, 22:37:06

Ennyit erről! VVV mozgalom működik rendesen ezen a vonalon is.
Most van "hivatalos" magyar "fordító" avagy nincsen? (Mást is kellene fordítani, pontosítani, helyesbíteni.)

Rendet kellene itt már tenni; nem maszatolgatni és ígérgetni.

Lejárt bibliából tanuljuk az "igét".

Erről nekem az egyik leggyakrabban idézett kijelentése Jézus Krisztusnak a végidők kapcsán jut eszembe.

"Ha valaki ezt mondja akkor néktek: Íme, itt a Krisztus, vagy amott; ne higgyétek.
Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket és csodákat tesznek,
annyira, hogy elhitessék, ha lehet, a választottakat is." (Máté 24,23-24)

(Mindenkitől bocsánatot kérek, ha a bibliai idézetem nem tetszik. Semmit nem kívántam ezzel jelezni nézetileg. Nem vallási értékű a HSZ-m. Csupán csak korábbi olvasási élményeim valamiképpen most felvillantak.)
Laszlo Kupcsik
(Groep Pro - 5)


Berichten: 999
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51261 geplaatst Feb 28 2014, 10:21:23 Quote 
Sziasztok! Ketten várnak mentorra, aki szeretne segíteni, az itt jelentkezhet: /gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925&PostId=3111858#post3111858
Előre is köszi! L
Zsolt Varga
(Groep Amateur - 31)



Berichten: 1022
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (11)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51262 geplaatst Feb 28 2014, 10:54:26 (laatst aangepast Feb 28 2014, 11:21:58 door Zsolt Varga) Quote 
Quote ( Tibor Szuromi @ February 27th 2014,22:54:26 )

Nagyon érdekes, hogy itt olvasok idézeteket a GPRO magyar nyelvű szabályzatából, ami már régen lejárt; vagyis érvénytelen.

/hu/GPRORules.asp

Grand Prix Racing Online - Szabályzat
Utolsó frissítés: Okt 16 2013, 21:39:30 (Lejárt!)

Gondolom, hogy a hivatalos verzió

/gb/GPRORules.asp

Grand Prix Racing Online - Game rules
Last updated: Jan 30th 2014, 22:37:06

Ennyit erről! VVV mozgalom működik rendesen ezen a vonalon is.
Most van "hivatalos" magyar "fordító" avagy nincsen? (Mást is kellene fordítani, pontosítani, helyesbíteni.)

Rendet kellene itt már tenni; nem maszatolgatni és ígérgetni.

Lejárt bibliából tanuljuk az "igét".


Hello Tibor, sajnalattal veszem eszre, hogy kezdesz egy olyan attitudot felvenni mint azon "jehovista hitteritok" (bocsanat nem a vallas ellenes posztnak szanom), akikbe az ember uton-utfelen europaszerte belebotlik. Tudod akiket kidobsz az ajton, bejon az ablakon, hirdetve, eljo a veg, romlas korszaka tor rank, mi elhoztuk a fenyt stb. :D
Na most a lenyeg, a forditas anno es most is ugy muxik, hogy a staff elkuldi az aktualisan modositott sztringeket a "felelosnek", majd forditas, feltoltes az oldalra.
Mivel az altalad is eszrevett "Lejárt!" felirat, voltakeppen egy link, ahol az utolso frissites "Ápr 7 2010, 22:00:22 (Módosítva Ápr 7 2010, 22:05:36 Chris Williams által)" datummal kelt, igy, valoszinuleg, a "felelos" nem kapott aktualis, forditasra varo sztringeket.
Innentol viszont a tema rank, "mezei" jatekosokra van utalva, ergo, ha valtozast veszunk eszre, akkor a megfelelo modon felhivjuk az "illetekes" figyelmet a valtozasra.
Mivel latom bongeszed az oldalt, gondolom szamodra nem gond kikeresni, ki a forditas koordinatora, igy ahelyett, hogy itt hirdetned az iget es a romlas eljovetelet, legyszi a megfelelo modon (!) nyugodtan felveheted a kapcsolatot az "illetekessel", majd tomor szemelyes uzenetben, felhivhatod a figyelmet, hogy az x.y. oldalon valoszinuleg valtozas tortent, legyszi nezd mar meg.
Ezert senki nem sertodne meg es esetleg meg a hatasvadasz sallangokat is mellozni lehetne itt a forumon.
De ezt barki megteheti, aki hasonlo nem "bejelentett" frissites talal, vagy hibat "vel" felfedezni, vagy a mar letezo forditast nem megfelelonek veli az eredeti angol ismereteben. Hiszen mindannyiunk erdeke, hogy az oldal ertheto, aktualis es magyar legyen.
Koszonom (az egykori fordito-csapat neveben is)

Andras Voczelka
(Groep Rookie - 248)



Berichten: 164
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (7)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51263 geplaatst Feb 28 2014, 13:29:15 Quote 
Quote ( Tibor Szuromi @ February 27th 2014,22:54:26 )

Nagyon érdekes, hogy itt olvasok idézeteket a GPRO magyar nyelvű szabályzatából, ami már régen lejárt; vagyis érvénytelen.

/hu/GPRORules.asp

Grand Prix Racing Online - Szabályzat
Utolsó frissítés: Okt 16 2013, 21:39:30 (Lejárt!)

Gondolom, hogy a hivatalos verzió

/gb/GPRORules.asp

Grand Prix Racing Online - Game rules
Last updated: Jan 30th 2014, 22:37:06

Ennyit erről! VVV mozgalom működik rendesen ezen a vonalon is.
Most van "hivatalos" magyar "fordító" avagy nincsen? (Mást is kellene fordítani, pontosítani, helyesbíteni.)

Rendet kellene itt már tenni; nem maszatolgatni és ígérgetni.

Lejárt bibliából tanuljuk az "igét".

Erről nekem az egyik leggyakrabban idézett kijelentése Jézus Krisztusnak a végidők kapcsán jut eszembe.

"Ha valaki ezt mondja akkor néktek: Íme, itt a Krisztus, vagy amott; ne higgyétek.
Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket és csodákat tesznek,
annyira, hogy elhitessék, ha lehet, a választottakat is." (Máté 24,23-24)

(Mindenkitől bocsánatot kérek, ha a bibliai idézetem nem tetszik. Semmit nem kívántam ezzel jelezni nézetileg. Nem vallási értékű a HSZ-m. Csupán csak korábbi olvasási élményeim valamiképpen most felvillantak.)


Vajon egyedül csak én érzem úgy a magyar konfon, hogy próbálsz minden apró dologba belekötni? Ehhez éppen illik egy másik Máté idézet: Vagy legyetek jó fák, és teremjetek jó gyümölcsöt, vagy legyetek romlott fák, és teremjetek romlott gyümölcsöt; mert gyümölcséről ismerik meg a fát. Szóval, a döntés nálad van..
Dávid Guti
(Groep Amateur - 1)



Berichten: 1670
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51264 geplaatst Feb 28 2014, 14:01:55 Quote 
Lukács e. (ha már itt tartunk...):

Mindenkinek, aki kér tőled, adj, és attól, aki elveszi a tiedet, ne követeld vissza. És amint szeretnétek, hogy az emberek veletek bánjanak, ti is úgy bánjatok velük!
Roland Láng
(Groep Amateur - 5)



Berichten: 1380
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51265 geplaatst Feb 28 2014, 16:43:41 Quote 
Most ez komoly?
Emberek, ha nagyon muszáj adjátok meg az oldal és a bekezdés számát és kikeresi, aki kíváncsi rá!

Én is idéznék egyet:
"Tilos vallási vagy politikai tartalmú kijelentéseket tenni." (Szabályzat)
István Erk
(Groep Amateur - 125)



Berichten: 156
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51266 geplaatst Feb 28 2014, 16:58:52 (laatst aangepast Feb 28 2014, 17:03:40 door István Erk) Quote 
Quote ( Roland Láng @ February 28th 2014,16:43:41 )

"Tilos vallási vagy politikai tartalmú kijelentéseket tenni."


Nos kijelent VAGY idéz..
Te most kijelentetted, vagy idézted a szabályzatot? Nem mindegy!!!
(Elnézést a tegeződésért így ismeretlenül)
Roland Láng
(Groep Amateur - 5)



Berichten: 1380
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51267 geplaatst Feb 28 2014, 17:20:15 Quote 
Quote ( István Erk @ February 28th 2014,16:58:52 )

Te most kijelentetted, vagy idézted a szabályzatot? Nem mindegy!!!


Ja értem. Szóval, nem tehetek vallási tartalmú kijelentést, de ha más vallási tartalmú kijelentését teszem ki... Nos azt szabad...
Ez aztán a kiskapu... :)

Erről a Family Guy egy jelenete ugrik be (nem tudom pontosan idézni, de a lényeg a következő):
"Szóval bűncselekmény fizetni a szexért, viszont nem ha közben felvételt készítünk róla. Tehát gyerekek a néni nem k...va, ha közben filmezitek..."

---

Amúgy, tisztában vagyok a kijelentés és az idézet közti különbséggel, de igyekeztem keresni valamiféle hivatalos álláspontot annak érdekében, hogy jelezzem nem tartom szerencsésnek a könyvecske további idézgetését...
Kevin Parkinson
(Groep Amateur - 72)



GPRO Medewerker
Berichten: 14356
  Land:
Schotland 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (13)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51268 geplaatst Feb 28 2014, 17:38:44 Quote 
Biztos vagyok benne, hogy mindannyian elég intelligensek vagytok ahhoz, hogy vallási szöveg idézése nélkül fejtsétek ki véleményeteket, tehát ilyen jellegű tartalom ne jelenjen meg a fórumon.

Köszönöm
István Erk
(Groep Amateur - 125)



Berichten: 156
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51269 geplaatst Feb 28 2014, 17:44:21 (laatst aangepast Feb 28 2014, 17:45:27 door István Erk) Quote 
Quote ( Roland Láng @ February 28th 2014,17:20:15 )

Tehát gyerekek a néni nem k...va, ha közben filmezitek..."


Ismerős. "Tehát gyerekek a néni nem k...va,csak pénzért b...ik" :-)

Viszont elég jó lett a qvalim.Általában az utolsó harmadból indultam,most viszont az első negyedből,visszafejlesztett autóval.
Betudható annak, hogy ez a pilóta kedvenc pályája?Vagy csak az időjárás bizonytalansága miatt nagy a szórás..

Laszlo Birkas
(Groep Amateur - 91)



Berichten: 93
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51270 geplaatst Feb 28 2014, 18:18:23 Quote 
Szia István :)
Mindenképpen!
Én is ilyen FT futamot kamatoztattam :D
Futamon még jobban kijön a tempó különbség.
Pagina « 1 2 3 ... 1709 [17101711 ... 2376 2377 2378 » Ga naar pagina:

Antwoord op dit bericht